Ekskluzywne zyrandole (1)Piękny żyrandol może być ozdobą nawet najskromniejszego mieszkania. Obecnie wykonuje się żyrandole z wielu różnych materiałów. Szkło, metal, a nawet plastik i różnorodne tkaniny. Wybór jest naprawdę ogromny. Gdzie jednak kupić te najbardziej ekskluzywne żyrandole?

Naturalnym wyborem stają się markety budowlane i sieciowe sklepy z meblami. Znajdziesz tam rzeczywiście szeroki wybór. Niestety, musisz liczyć się z faktem, iż połowa twoich sąsiadów może mieć dokładnie taki sam żyrandol.
Dlatego odpowiedniejszym miejscem są niewielkie salony z oświetleniem. Sklepiki takie często proponują marki szerzej nieznane. Na zamówienie mogą również sprowadzić wyjątkową lampę.
Warto również skorzystać z oferty sklepów internetowych. Często w ten sposób można sprowadzić żyrandol bezpośrednio od producenta. Nie jest to trudne, a można w ten sposób kupić produkt całkowicie nieznany w Polsce.
Ostatnim sposobem na kupno luksusowego żyrandola jest zamówienie u miejscowego rzemieślnika. Sporządzi on najpierw indywidualny projekt, a następnie wykona lampę inną niż wszystkie.