W wielu wypadkach może się okazać, że potrzebujemy lokaty, konta bankowego lub kredytu. Skąd czerpać wiarygodne informacje, jeśli jest nam potrzebny na przykład produkt taki jak najlepszy kredyt konsolidacyjny? Istnieje kilka ciekawych opcji.

Najcenniejszym źródłem informacji będą zwykle same banki. Nie musimy do nich chodzić, by zdobyć potrzebne informacje – tak naprawdę wystarczy zapisanie się do newslettera lub telefon na infolinię. Konsultanci z chęcią podzielą się z nami aktualnymi ofertami czy promocjami. Każdemu bankowi zależy na przyciągnięciu jak największej liczby klientów.

Należy również wspomnieć, że w sieci istnieje wiele blogów prowadzonych przez ludzi, którzy na bieżąco śledzą oferty. Strony te mogą przedstawiać najkorzystniejsze opcje kont oszczędnościowych, aktualne promocje bankowe i wiele, wiele innych. Często znajdziemy tam też przeróżne rankingi i z łatwością możemy dowiedzieć się tego, jaki jest najlepszy kredyt konsolidacyjny albo fundusz inwestycyjny w danym momencie.