stylowe meble na zamówienie (4)Meble na zamówienie, czy warto?
Stylowe meble na zamówienie są wspaniałym sposobem na nadanie pomieszczeniom unikalnego charakteru. W przeciwieństwie do gotowych produktów z katalogów każdy taki mebel jest tworzony w oparciu o indywidualne potrzeby kupującego.
Również inaczej niż w masówce przy zakupie mebli na zamówienie nie ma problemu z dopasowaniem ich wymiarów nawet do najbardziej niestandardowej kuchni.
Działające na rynku firmy oferują wykonanie konkretnych rodzajów mebli z wielu materiałów np. różnych rodzajów drewna, kamienia a nawet stali i szkła. Istnieje również możliwość zamówienia mebli w stylu odpowiadającemu konkretnemu okresowi historycznemu, nierzadko posiadających dodatkowe elementy np. tajne schowki, barki a nawet nowoczesne sejfy sprytnie ukryte za drewnianymi panelami.
Jedyną wadą tego rodzaju mebli jest cena, stanowiąca nieraz wielokrotność kosztu mebli z katalogu. W zależności od planowanej aranżacji pomieszczenia, przygotowanego projektu i materiałów może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.