Elektropolerowanie metali (10)Nie od dziś wiadomo, że ludzie „kupują oczami”, może nie dosłownie, wiadomo, że to usta zamawiają, ostatecznie palec, który wskaże co chcemy wybrać. Musimy jednak pamiętać, że tak naprawdę decyzja o zakupie zapada w przeciągu dosłownie kilku, krótkich chwil.

Każdy, kto poważnie myśli o sprzedaży i marketingu chciałby, aby jego produkty wyglądały jak najlepiej. To oczywiste, że jeżeli nie zachęcimy naszych klientów wizualnie, to najprawdopodobniej nie zrobimy na nich wrażenia specyfikacją, więc nie kupią tego, co chcielibyśmy im sprzedać.

Jako, że każda branża – również ta przemysłowa musi najpierw zachęcić do sprzedaży, warto zastanowić się w jaki sposób umiejętnie przedstawić nasz projekt. Ja osobiście przekonany jestem, że działania, które niskim kosztem skutecznie poprawiają wygląd towaru, jak chociażby elektropolerowanie metali są zawsze wskazane. Ta sama rura po poddaniu jej odpowiedniej obróbce może świecić się i dosłownie zachęcać do kupna. Bez tego niedrogiego procesu będzie tylko kolejnym produktem przemysłowym, których miliony oglądamy w katalogach technicznych.