W jaki sposób znaleźć najlepsze kredyty mieszkaniowe? Istnieje kilka sposobów, by skutecznie porównywać oferty banków i zorientować się, które z nich będą najbardziej korzystne. Będziesz musiał oczywiście rozważyć wiele kwestii, takich jak wysokość Twojego wkładu w mieszkanie czy zdolność kredytowa. Warto sprawdzić te dane najwcześniej jak się da.

Co zrobić na początku? Na pewno warto zajrzeć na strony banków lub do ich oddziałów. Czekają tam na Ciebie wszystkie aktualne informacje dotyczące ich aktualnych ofert. Dobrym pomysłem jest też zadzwonienie na infolinię i przedyskutowanie Twoich potrzeb z konsultantem, który pomoże Ci podjąć decyzję.

W sieci istnieje wiele ciekawych blogów i stron, które będą śledziły najnowsze oferty banków i zamieszczały tabele porównujące ich produkty. Może to być bardzo pomocne jeżeli chodzi o kredyty mieszkaniowe, ponieważ otrzymujemy zestawienie wszystkiego, co jest nam potrzebne w jednym miejscu i nie musimy szukać informacji na kilkunastu różnych stronach.